Konkurs na nowe logo szkoły

Uwaga

konkurs dla uczniów Gimnazjum nr7   

na nowe logo naszej szkoły!

Bądź twórczy, sięgnij do swojej wyobraźni, stwórz nowe logo będące wizytówką naszej szkoły, do dnia 10 października 2011 roku (poniedziałek), a zostaniesz laureatem konkursu.

Prace mogą być wykonane techniką:

1.     rysunkową - prace proszę przygotowywać tak, aby miały FORMAT A – 4 z podpisem    ( autor, klasa)  i dostarczyć je do organizatorów konkursu:  p. Małgorzata Stąporek                i p. Parysa Trojana.

2.     grafiką komputerową  – wykonane w dowolnym programie graficznym z możliwością odtworzenia ich w programie Gimp, Corel lub Paint. Prace można przesyłać na adres    gimn7@wp.pl (proszę nie zapomnieć o podpisie- autor, klasa).

Organizatorzy nie odpowiadają za błędy występujące na pracach biorących udział w konkursie.

Organizatorzy:   Małgorzata Stąporek

Parys Trojan

Dodatkowy opis sprawdź