Konkurs Informatyczny

IV Powiatowy Konkurs Informatyczny – pod patronatem

Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty i Politechniki Koszalińskiej

30 listopada (środa) w szkolnej pracowni informatycznej o godz. 9.50 odbędzie się konkurs dla chętnych uczniów gimnazjum nr 7.
Do konkursu może zgłosić się każdy, kto chciałbym spróbować swoich sił w zakresie szeroko rozumianej wiedzy informatycznej. Termin zgłoszenia mija 28 listopada 2011r. (poniedziałek).

W szkole odbędzie się I etap konkursu, polegający na rozwiązaniu testu. Spośród wszystkich osób biorących udział w konkursie wyłoniony zostanie  zwycięzca, który będzie reprezentował szkołę w dalszych zmaganiach.

W przypadku uzyskania przez  kilku uczestników jednakowej liczby punktów decydującym będzie czas oddania testu.

II etap konkursu ( finał) odbędzie się w siedzibie organizatorów konkursu – Zespole Szkół Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam.

Nauczyciel informatyki:  Parys Trojan