Nasze filmiki „Tesko dla szkół”

„Ekorewolucja” to ekologiczno-filmowy konkurs dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Dzięki niemu Ty i Twoja szkoła możecie wygrać fantastyczne nagrody, ufundowane przez firmę Tesco Polska!

Konkurs to również pełna zabawy lekcja ekologii i filmowania. Uczestnicząc w niej masz szansę zostać filmowcem, który ratuje środowisko naturalne!

Brawo, nakręciłeś ekofilmik! Pokazałeś, jak ważna jest dla Ciebie ekologia.

Żeby wygrać w konkursie Tesco dla Szkół – „Ekorewolucja” na najlepszy ekofilmik, musisz zdobyć głosy internautów. Dzięki nim Ty i Twoi koledzy będziecie mogli wygrać elektroniczne czytniki książek,
a Wasza szkoła wyposażenie pracowni multimedialnej!

Zobacz, jak możesz rozpowszechnić swój ekofilmik
i dotrzeć z nim do osób, które będą mogły na niego zagłosować i pomóc Ci w zdobyciu nagród!

Centrum promocji – filmowej

Jeden z naszych ekofilmików biorących udział w konkursie  na który bardzo dużo głosujcie

Energooszczędni

A to drugi filmik lecz jeszcze nie bierze udziału w konkursie