Konkurs „Informatyk na 6″

Organizatorem konkursu „Informatyk na 6″  jest Gimnazjum nr 6 w Koszalinie.

Dnia 14 lutego 2012r. (wtorek) w szkolnej pracowni informatycznej odbędzie się konkurs dla chętnych uczniów Gimnazjum nr 7.
Do konkursu może zgłosić się każdy, kto chciałbym spróbować swoich sił w zakresie szeroko rozumianej wiedzy informatycznej.

Termin zgłoszenia mija 8 lutego 2012r. (środa).

W szkole odbędzie się I etap konkursu, polegający na rozwiązaniu testu. Spośród wszystkich osób biorących udział w konkursie wyłonionych zostanie  2 zwycięzców, którzy będą reprezentowali szkołę w dalszych zmaganiach.

II etap konkursu ( finał) odbędzie się w siedzibie organizatorów konkursu – Gimnazjum nr 6 w Koszalinie. Tu na uczestników czeka jeszcze test wyboru i najlepszych 10 awansuje do ścisłego finału, w którym trzeba będzie wykazać się już nie wiedzą teoretyczną, ale umiejętnością pracy z komputerem. Na zwycięzców czekają nagrody ufundowane przez sponsorów.

Terminy:

1. Termin zgłoszenia do 8 lutego 2012r. (środa).
  2. I etap – przeprowadzany w szkołach     14 lutego 2012
  3. Ogłoszenie wyników listy osób zakwalifikowanych do II etapu na stronie www.gimnazjum6.koszalin.pl  oraz  www.gimnazjum7.koszalin.pl 20 lutego 2012
  4. II etap konkursu     29 lutego 2012
  5. Ogłoszenie wyników II etapu – listy laureatów konkursu i wręczenie nagród     29 lutego 2012

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam.

Nauczyciel informatyki:  Parys Trojan

strona organizatora:        http://www.gimnazjum6.koszalin.pl/1112/konkurs_inf_na6.html