Finał konkursu „Informatyk na 6″

Dnia 29 lutego 2012r. uczniowie Gimnazjum nr 7, pod opieką p. Parysa Trojana,  wzięli udział w II etapie konkursu informatycznego „Informatyk na 6” organizowanego przez Gimnazjum nr 6 w Koszalinie. Uczniami,  którzy we wcześniejszych eliminacjach szkolnych okazali się najlepsi i mieli okazję wziąć udział dalszych zmaganiach byli: Adam Popek, Miłosz Sapiecha i Jakub Nowak. Wszyscy są uczniami klas drugich.  Wysoki poziom, jaki reprezentowali chłopcy pozwolił im dostać się do pierwszej dziesiątki .

Niestety w finale nie udało im się osiągnąć większych sukcesów, ale i tak serdecznie gratulujemy. Konkurs został przeprowadzony na bardzo wysokim, niemal ponadgimnazjalnym poziomie, lokata w pierwszej dziesiątce uczestników jest bardzo dużym wyróżnieniem. Gratulacje!