IV Powiatowy Konkurs Informatyczny

Dnia 29 lutego 2012r. w Szczecinku odbył się finał IV Powiatowego Konkursu Informatycznego. Patronat nad nim objęli Zachodniopomorski Kurator Oświaty i Politechnika Koszalińska.

Celem konkursu było zainteresowanie uczniów praktycznym wykorzystaniem wiedzy informatycznej w życiu codziennym; pobudzenie aktywności poznawczej młodzieży informatycznie uzdolnionej; kształtowanie umiejętności samodzielnego zdobywania i rozszerzania wiedzy informatycznej.

Nasza szkołę w zmaganiach reprezentował Piotr Krasicki z klasy III E, który we wcześniejszych eliminacjach szkolnych okazał się najlepszy. W finale wzięło udział 28 uczniów, a Piotr zajął 14 miejsce. Mając na względzie poziom trudności konkursu jest to duże wyróżnienie zarówno dla Piotra jak i szkoły.  Gratulujemy !!!

Zapraszamy do galerii