Siatkarze i koszykarze – drugie miejsce

W ostatnich tygodniach wielkimi sukcesami naszych reprezentantów zakończyły się rozgrywki w sportach drużynowych. Najpierw reprezentacja siatkarzy prowadzona przez p. Alinę Chęcińską sięgnęła po drugie miejsce w etapie powiatowym gimnazjady. Drużynę tworzyli:

 

Tomasz Tarka IIIC
Damian Bieniecki III C
Krzysztof Miksa III C
Adam Kadej III C
Mateusz Dobrowolski III C
Mateusz Sakson III C
Robert Grzegorczyk II A
Grzegorz Błażewicz III E
Sebastian Hubicki II C
Szymon Gruszka III A
Kacper Pstrągowski III D

Kilka tygodni później w rozgrywkach koszykarzy, nasza reprezentacja prowadzona przez p. Marcin Odżygóździa również zajęła drugie miejsce na powiatowym etapie gimnazjady. Skład koszykarzy:

 

 

Adam Kadej III C
Mateusz Dobrowolski III C
Cyprian Kania III B
Adrian Stolarczyk III A
Wojciech Kłodowski I C
Tomasz Tarka III C
Krzysztof Miksa III C
Patryk Wróblewski III C
Damian Kowalski II C

Oba finały były bardzo zacięte i chłopcy zostawili mnóstwo sił i serca walcząc o zwycięstwo. Mimo minimalnych porażek możemy być dumni z postawy jaką zaprezentowali na boisku, jak i poza nim. Do poziomu graczy dostosowali się również nasi kibice, którzy z trybun aktywnie wspierali swoich kolegów, skutecznie zagłuszając liczniejszą grupę fanów drużyny przeciwnej. Gratulujemy serdecznie i wierzymy, że przy najbliższej okazji uda się nam stanąć na najwyższym stopniu podium.

Zapraszamy do galerii siatkarze

Zapraszamy do galerii koszykarze