Nagroda wygrali pracownię!

Uczniowie naszego gimnazjum wygrali pracownię w programie Tesco dla Szkół.

To była już IX edycja programu Tesco dla Szkół. W rywalizacji wzięło udział 359 szkół z całej Polski. O wygranej zdecydowało jury oraz prawie 2 miliony internautów głosujących na najlepsze prace. Zespół uczniów koszalińskiego Gimnazjum nr 7 przygotował dwuminutowy filmik przedstawiający ekorewolucję multimedialną, czyli przeprowadzoną przez młodzież akcję ekologiczną. Gala finałowa odbyła się w Poznaniu. Laureaci z Koszalina odebrali nagrody indywidualne oraz wygraną dla całej szkoły, czyli voucher na nowoczesną pracownię multimedialną o wartości 12 tysięcy złotych

W czwartek, 15-tego marca 2012 roku uczniowie Gimnazjum numer 7 wraz z Panią Dyrektor, oraz Panią Agnieszką Dybzą pojechali do Poznania na galę organizowaną w Tesko. „Energooszczędni” bo tak zwała się grupa, która wzięła udział w konkursie  pojechali odebrać nagrodę, za wygranie konkursu ” Ekorewolucja”. Nagrodą tą były e-booki dla każdego uczestnika, oraz sala multimedialna dla szkoły. Lecz, zanim doszło do gali zwiedzili oni starówkę Poznania.
Gala zaczęła się o godzinie 14. Była ona organizowana w Tesco Extra przy ulicy Serbskiej w Poznaniu. Podczas imprezy nie było tylko rozdania nagród. Były też różne konkursy. Trójce reprezentantów tej grupy – bo tylu można było tylko wybrać  udało się wygrać jeden z konkursów, na ekoludka, dzięki czemu szkoła dostała dodatkową nagrodę. Kiedy gala się skończyła nasi zwycięzcy udali się na małe zakupy do Tesco, oraz obiad, po czym wrócili do Koszalina śpiewając hucznie w busie.

Maciej Pacholczyk.

Zapraszamy do galerii