Dzień Teatru

Uczniowie naszego gimnazjum już po raz 11 wzięli udział w Szkolnym Święcie Teatru. Wszystkie klasy pierwsze przygotowały pod kierunkiem wychowawców krótkie przedstawienia, które zaprezentowały swoim rówieśnikom 30 marca w sali kina „Alternatywa”. Gimnazjaliści byli doskonale przygotowani, zadziwili widzów pomysłami i świetną grą aktorską. Występy oceniało jury w składzie: pani Małgorzata Ostrowska z Pałacu Młodzieży, pani dyrektor Urszula Monkiewicz, pani Małgorzata Stąporek i nasza absolwentka Ola Smokowska. Za najlepszą kreację aktorską wyróżniona została Gosia Snoch z kl. I a. Werdykt jury był następujący: I miejsce – kl. I e, II miejsce – kl. I c, III miejsce – kl. I a, IV miejsce – kl. I b, V miejsce – kl. I d. Ocenione zostały także plakaty i programy teatralne. Najlepsze prace wykonały klasy I a i I b. Gratulacje !!!

Zapraszamy do galerii