Srebro w biegach sztafetowych

14 maja odbyły się biegi sztafetowe w ramach Mistrzostw Miasta Koszalina. Nasz szkoła wystawiła dwie sztafety szwedzkie dziewcząt i chłopców- 100x200x300x400m. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta zajęli II miejsce za Gim1.

W biegu dziewcząt -na II miejsce  naszą szkołę  wyprowadziła Wiola Świątek na ostatniej zmianie. Nie dokonałaby tego gdyby nie świetne biegi pozostałych dziewczyn, które biegły bardzo ambitnie nie dopuszczając do zbyt wielkiej straty.

W biegu chłopców-  na II miejsce naszą szkołę wyprowadził Konrad Musyd na drugiej zmianie a pozostali nie pozwolili odebrać sobie zwycięstwa.

Skład sztafet Dziewczęta:

 • Anita Omańska
 • Milena Małecka
 • Natalia Pierzyniak
 • Wioletta Świątek

Chłopcy:

  • Wojtek Kłodowski
  • Konrad Musyd
  • Bruno Świderski
  • Krzysztof Miksa

Zapraszamy do galerii