Szkolne Mistrzostwa Lekkoatletyczne

4 czerwca odbyły się XIII Mistrzostwa Lekkoatletyczne. Dzięki uprzejmości SP13 mogliśmy je zorganizować na prawdziwym stadionie. Były to wyjątkowe zawody i obfitowały wieloma rekordami.

Na szczególne wyróżnienie ze względu na bardzo wysoki poziom zasługują:

  1. Natalia Pierzyniak IIb  – 60m – 8.43s
  2. Patrycja Gawryło Ic – 60m – 9.13s
  3. Milena Małecka IIc – 200m – 30.31s
  4. Anita Omańska IIc – 1000m – 3.33min
  5. Sandra Sompolińska Ia – Skok wzwyż – 1.43m
  6. Klaudia Jankowska Ib – Skok wzwyż – 1.42m

 

  1. Cyprian Kania IIIb – 60m – 7.28s
  2. Aleks Modliński Ib – 60m – 7.40s
  3. Konrad Musyt IIIc – 60m – 7.55s
  4. Cyprian Kania IIIb – 200m – 24.74s
  5. Krzysztof Miksa IIIc – Skok w dal – 5.56m
  6. Jakub Budny IIa – Skok w dal – 5.40m
  7. Dominik Bielecki IIIa – Skok wzwyż – 1.70m
  1. Sztafeta klasy IIb:
  •     Natalia Pierzyniak
  •     Damian Bielak
  •     Wioleta Świątek
  •     Patryk Śnieżko

 

Dziękujemy wszystkim za udział i sportowe zachowanie. Mamy ogromną nadzieję, że w następnym roku Mistrzostwa będą się cieszyć jeszcze większą liczbą uczestników i nowymi rekordami.

Gratulujemy WSZYSTKIM startującym.

WYNIKI MISTRZOSTW LEKKOATLETYCZNYCH – CHŁOPCY

KONKURENCJA

IMIE I NAZWISKO

KLASA

WYNIK

REKORD

60m

  1. Cyprian Kania
IIIb 7.28s

Kania

2. Aleks Modliński Ib 7.40s
3. Konrad Musyt IIIc 7.55s

200m

  1. Cyprian Kania
IIIb 24.74s

Kania

  1. Robert Grzegorczyk
IIa 25.45s
  1. Tobiasz Nowakowski
IIIc 25.90s

1000m

  1. Wojciech Kłodowski
Ic 3.00min

Kłodowski

  1. Tobiasz Nowakowski
IIIc 3.01min
  1. Adrian Stolarczyk
IIIa 3.20min

Skok w wzwyż

  1. Dominik Bielecki
IIIa 1.70m
  1. Kamil Maliszewski
IIIb 1.65m
  1. Michał Cichulski
IIId 1.55m

Skok w dal

  1. Krzysztof Miksa
IIIc 5.56m

Miksa

  1. Jakub Budny
IIa 5.40m
  1. Patryk Kaszuba
IIc 5.30m

Rzut p. lekarską

  1. Bruno Świderski
IIId 16.90m
  1. Adam Kadej
IIIc 15.80m
  1. Krzysztof Iwiński
IIe 14.60m

Sztafety

Klasy I

1. I b 1,59.29 min

II b

2. I e 2,02.00 min
3. I a 2,07.04 min

Klasy II

1. II b 1,56.54 min
2. II c 1,58.44 min
3. II a 2,04.51 min

Klasy III

1. III d 2,01.05 min
2. III a 2,02.48 min
3. III b 2,03.60 min

 

WYNIKI MISTRZOSTW LEKKOATLETYCZNYCH – DZIEWCZĘTA

KONKURENCJA

IMIE I NAZWISKO

KLASA

WYNIK

REKORD

60m

1. Natalia Pierzyniak IIb 8.43s
2. Patrycja Gawryło Ic 9.13s
3. Wiktoria Kasztelan

3.  Klaudia Malina

Ib 9.14s
IIIb

200m

  1. Milena Małecka
IIc 30.31s

Małecka

  1. Anna Dawidowicz
Id 32.85s
  1. Natalia Kunowska
Ic 33.51s

1000m

  1. Anita Omańska
IIc 3.33min

Omańska

  1. Natalia Talarowska
Id 4.24min
  1. Klaudia Cebo
IIa 5.40min

Skok w wzwyż

  1. Sandra Sompolińska
Ia 1,43m
  1. Klaudia Jankowska
Ib 1.42m
  1. Klaudia Bublewicz
IIa 1.40m

Skok w dal

  1. Klaudia Machnikowska
IIb 4.45m
  1. Sandra Frąnkowska
Ie 4.35m
  1. Karolina Sobieraj
IIc 4.30m

Rzut p. lekarską

  1. Dominika Jóźwiak
IIId 8.20m
  1. Kornelia Pomarańska
Ic 7.20m
  1. Agata Kinder
IId 7.00m

Sztafety

Klasy I

1. I b 1,59.29 min

II b

2. I e 2,02.00 min
3. I a 2,07.04 min

Klasy II

1. II b 1,56.54 min
2. II c 1,58.44 min
3. II a 2,04.51 min

Klasy III

1. III d 2,01.05 min
2. III a 2,02.48 min
3. III b 2,03.60 min