Konkursy interdyscyplinarne

Gimnazjum nr 7 w Koszalinie jest organizatorem konkursów interdyscyplinarnych dla uczniów szkół podstawowych. 17 listopada (sobota) odbędzie się konkurs z Języka Polskiego, natomiast 24 listopada (sobota) konkurs z Matematyki. Oto listy uczniów zakwalifikowanych do obu konkursów. Życzymy wszystkim uczestnikom konkursów powodzenia.

Lista uczniów szkół podstawowych zakwalifikowanych do rejonu

  KONKURS Z MATEMATYKI

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Nazwa szkoły

1.
Kruk Paweł Szkoła Podstawowa nr 13
2. Starybrat Kaja Szkoła Podstawowa nr 13
3. Redka Patryk Szkoła Podstawowa nr 13
4 Januszewski Kacper Szkoła Podst w Konikowie
5 Wojcieszek Wiktoria Szkoła Podst w Konikowie
6 Borys Wiktoria Szkoła Podst w Konikowie
7 Sobolewska Katarzyna Szkoła Podst nr 7 w Koszalinie
8 Mazur Bartosz Szkoła Podst nr 7 w Koszalinie
9 Jędrkowiak Anna Szkoła Podst nr 7 w Koszalinie
10 Olszewski Mateusz Szkoła Podst nr 7 w Koszalinie
11 Mielczarek Ksawery SPI nr 21
12 Kloc Oskar SPI nr 21
13 Rink Alicja SPI nr 21
14 Zawiślak Karol Zespół Szkół Nr 13 SP 5
15 Łyszcz Daria Zespół Szkół Nr 13 SP 5
16 Myśliborski Marcin Zespół Szkół Nr 13 SP 5
17 Jasińska Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 9
18 Mamrot Radosław Szkoła Podstawowa nr 9
19 Świderski Łukasz Szkoła Podstawowa nr 9
20 Teofilak Sandra Szkoła Podstawowa nr 9
21 Reczkowska Natalia Szkoła Podstawowa w Będzinie
22 Gwizd Mariola Szkoła Podstawowa w Będzinie
23 Strzelczyk Karolina Szkoła Podstawowa w Będzinie
24 Troć Daniel Szkoła Podst nr 1
25 Niziołek Adam Szkoła Podst nr 10 w Koszalinie
26 Wandycz Jakub Szkoła Podst nr 10 w Koszalinie
27 Dobrowolski Michał Szkoła Podst nr 10 w Koszalinie
28 Mamrot Olwia Szkoła Podst im. H. Sienkiewicza
29 Banaszek Tobiasz Szkoła Podst im. H. Sienkiewicza
30 Pałubińska Anna Szkoła Podst im. H. Sienkiewicza
31 Brzózka Konrad Szkola Podstawowa nr 3
32 Krupiński Tomasz Szkoła Podstawowa nr 3
33 Panfil Jakub Szkoła Podstawowa nr 3
34 Tworek Ada Szkola Podstawowa nr 3
35 Starkowska Agata Szkoła Podst nr18 im. J.Matejki
36 Kolarz Michalina Szkoła Podst nr18 im. J.Matejki
37 Bieryło Kacper Szkoła Podst nr18 im. J.Matejki
38 Tamborski Jan Szkoła Podst nr18 im. J.Matejki
39 Rogoża Natalia Szkoła Podst nr18 im. J.Matejki
40 Lisowska Aleksandra Szkoła Podst nr18 im. J.Matejki
41 Szutowicz Stanisław Ogólnokształcąca Szk Muz I st.
42 Maciejewska Katarzyna Ogólnokształcąca Szk Muz I st.
43 Teofilak Kajetan Ogólnokształcąca Szk Muz I st.
44 Kuras Karolina Szkoła Podstawowa Nr 6
45 Wiśniewski Maciej Marcin Szkoła Podstawowa Nr 6
46 Matejek Maria Szkoła Podstawowa Nr 6
47 Kazimierska Julia/Anna Szkoła Podstawowa nr2
48 Mackiw Magdalena/K Szkoła Podstawowa nr2
49 Bogdan Kacper Szkoła Podstawowa nr2
50 Wielągowski Kacper/Robert Szkoła Podstawowa nr2
51 Formalewicz Cezary S.P im K Makuszyńskiego
52 Zajączkowski Jakub Maciej S.P im K Makuszyńskiego
53 Cholewicz Aleksandra ZS im. Ludzi Morza SP
54 Giziński Jakub ZS im. Ludzi Morza SP
55 Maksymiuk Nadia ZS im. Ludzi Morza SP
56 Żur Jakub Szkoła Podst im. L.E. Krause
57 Cygan Ewa Szkoła Podst im. L.E. Krause
58 Seweryn Patryk Szkoła Podst im. L.E. Krause
59 Ciok Alexander Szkoła Podst  w Mielnie
60 Szewczak Mateusz Szkoła Podst w Dobrzycy
61 Woltmann Adrianna Szkoła Podst w Dobrzycy
62 Kaszubowska Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 4
63 Cysewska Julita Szkoła Podstawowa nr 4
64 Stępkowski Bartłomiej Szkoła Podstawowa nr 4
65 Lenkiewicz Julia Katolicka Szkoła Podst
66 Lenkiewicz Oliwia Katolicka Szkoła Podst
67 Sroczyński Miłosz Katolicka Szkoła Podst
68 Kawecki Michał Szkoła Podst w Biesiekierzu
69 Kowalska Alicja Szkoła Podst w Biesiekierzu
70 Kowalczyk Igor Szkoła Podst w Biesiekierzu
71 Diaków Monika Anna SP nr 17 im. Orła Białego
72 Romanowski Maciej SP nr 17 im. Orła Białego
73 Obolik Justyna Maria SP nr 17 im. Orła Białego
74 Skrzypek Agnieszka N SP nr 17 im. Orła Białego
75 Sakała Eryk Sportowa SP nr 1 w Koszalinie
76 Jacewicz Julianna Sportowa SP nr 1 w Koszalinie
77 Markowska Julia Sportowa SP nr 1 w Koszalinie
78 Wójcik Filip Szkoła Podst w Polanowie
79 Mosakowski Michał Szkoła Podst w Polanowie
80 Król Marta Szkoła Podst w Polanowie
81 Kupisz Grzegorz Z.S.-Szkoła Podstawowa
82 Jęcek Mateusz Z.S.- Szkoła Podstawowa
83 Pikulska Martyna Z.S.- Szkoła Podstawowa
Lista uczniów szkół podstawowych zakwalifikowanych do rejonu
KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Nazwa szkoły

1. Niziołek Adam Szkoła Podst  Nr 10 w  Koszalinie
2. Rydzewski Maciej Szkoła Podst  Nr w  Koszalinie
3. Sztyma Tytus Szkoła Podst Nr 10 w  Koszalinie
4. Wandycz Jakub Szkoła Podst Nr 10 w Koszalinie
5 Sobolewski Jan Szkoła Podst w Konikowie
6 Januszewski Kacper Szkoła Podst w Konikowie
7 Sawka Zuzanna Szkoła Podst  w Konikowie
8 Sierant Maria Sszkoła Podstawowa nr 9
9 Mrożek Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 9
10 Trzebińska Angeilka Szkoła Podstawowa nr 9
11 Teofilak Sandra Szkoła Podstawowa nr 9
12 Łagoda Adam Zespół Szkół Nr 13
13 Myśliborski Marcin Zespół Szkół Nr 13
14 Długoplska Aleksandra Zespół Szkół Nr 13
15 Cyberna Katarzyna ZS Im. Ludzi Morza Szkoła Podst
16 Zarzycka Barbara ZS Im. Ludzi Morza Szkoła Podst
17 Giziński Jakub ZS Im. Ludzi Morza Szkoła Podst
18 Reiske Kamila Szkoła Podst  Nr7 W Koszalinie
19 Świdroń Maria Szkoła Podst  Nr7 W Koszalinie
20 Hirny Mateusz Szkoła Podst  Nr7 W Koszalinie
21 Szwałek Wojciech Szkoła Podst  Nr7 W Koszalinie
22 Sobolewska Katarzyna Szkoła Podst  Nr7 W Koszalinie
23 Lenkiewicz Oliwia Katolicka Szkoła Podstawowa
24 Lenkiewicz Julia Katolicka Szkoła Podstawowa
25 Wysocki Marek Katolicka Szkoła Podstawowa
26 Strzelczyk Karolina Sp w Będzinie Z S. W Łeknie
27 Reczkowska Natalia Sp w Będzinie Z S. W Łeknie
28 Gwizd Mariola Sp w Będzinie Z S. W Łeknie
29 Majcher Grzegorz Szkoła Podstawowa Nr 4
30 Słupska Magdalena Szkoła Podstawowa Nr 4
31 Kajdan Mateusz Szkoła Podstawowa Nr 4
32 Sobierajska Małgorzata S.P Im Kornela Makuszyńskiego
33 Pikulska Martyna Z.S.-Szkoła Podstawowa
34 Jęcek Mateusz Z.S.- Szkoła Podstawowa
35 Kralski Dawid Z.S.- Szkoła Podstawowa
36 Starkowska Agata Szkoła Podst  Nr 18 w Koszalinie
37 Rogoża Natalia Szkoła Podst Nr 18  w Koszalinie
38 Lisowska Aleksandra Szkoła Podst  Nr 18 w Koszalinie
39 Załuska Kamila Szkoła Podst  Nr 18wKoszalinie
40 Trębacz Agata Szkoła Podst  Nr 18 w Koszalinie
41 Czerniecka Natalia Szkoła Podst  Nr 18 w Koszalinie
42 Chomka Małgorzata Ogólnokształcąca Szkoła Muz I St
43 Kretschmer Viktoria Ogólnokształcąca Szkoła Muz I St
44 Maciejewska Katarzyna Ogólnokształcąca Szkoła Muz I St
45 Gzela Anna Maria Szkoła Podstawowa Nr 6
46 Matejek Maria Szkoła Podstawowa Nr 6
47 Kuras Karolina Szkoła Podstawowa Nr 6
48 Wujkiewicz Oskar Szkoła Podstawowa Nr 13
49 Starybrat Kaja Szkoła Podstawowa Nr 13
50 Mazerant Dżesika Szkoła Podstawowa Nr 13
51 Glińska Izabela Anna Szkoła Podstawowa Nr 2
52 Łyda Konrad Szkoła Podstawowa Nr 2
53 Kota Mikołaj Paweł Szkoła Podstawowa Nr 2
54 Mackiw Magdalena Katarzyna Szkoła Podstawowa Nr 2
55 Gęsicka Klaudia Szkoła Podst  w Mielnie
56 Pieńkowska Agnieszka Szkoła Podst  w Żydowie
57 Pilarska Adriana Szkoła Podst  wŻydowie
58 Białowąs Eliza Szkoła Podst  w Żydowie
59 Kawecki Michał Szkoła Podst  w Biesiekierzu
60 Stańczak Marcelina Szkoła Podst  w Biesiekierzu
61 Jachacy Kinga Karolina Szkoła Podst  w Biesiekierzu
62 Szmajdziak Paulina Szkoła Podst  im. L.E. Krause
63 Zagulak Aleksandra Szkoła Podst  Im. L.E. Krause
64 Mrugalski Paweł Szkoła Podst  Im. L.E. Krause
65 Mielczarek Ksawery Szkoła Podst  Integracyjna Nr 21
66 Kloc Oskar Szkoła Podst  Integracyjna Nr 21
67 Kapustyńska Zofia Szkoła Podst  Integracyjna Nr 21
68 Wieczorek Maja Szkoła Podst  Integracyjna Nr 21
69 Rink Alicja Szkoła Podst  Integracyjna Nr 21
70 Woltmann Adrianna Szkoła Podst w Dobrzycy
71 Sochaj Paulina Szkoła Podst  Im. H Sienkiewicza
72 Mamrot Oliwia Szkoła Podst Im. H Sienkiewicza
73 Katolik Natalia Szkoła Podst  Im. H Sienkiewicza
74 Snoch Małgorzata Zespół Szkół Nr 11 W Koszalinie
75 Seńcio Natalia Zespół Szkół Nr 11 W Koszalinie
76 Sierla Aleksandra Zespół Szkół Nr 11 W Koszalinie
77 Strach Martyna Zespół Szkół Nr 11 W Koszalinie
78 Kret Aleksandra  M Szkoła Podst Nr 17 Im.Orła Białego
79 Bartoszewicz Gabriela Szkoła Podst Nr 17 Im.Orła Białego
80 Obolik Justyna Maria Szkoła Podst Nr 17 Im.Orła Białego
81 Nowakowska Wiktoria Julia Szkoła Podst Nr 17 Im.Orła Białego
82 Śmierzewska Pola Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 1
83 Tomasik Kaja Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 1
84 Magierski Szymon Sportowa Szkoła Podstawowa Nr
85 Wójcik Filip Szkoła Podstawowa W Polanowie
86 Tobisz Wiktoria Szkoła Podstawowa W Polanowie
87 Drewla Katarzyna Szkoła Podstawowa W Polanowie