Zajęcia „Człowiek najlepsza inwestycja”

W sobotę 10 listopada 2012 roku odbyły się w naszej szkole zajęcia w ramach programu „Człowiek najlepsza inwestycja. Kompetencje i kreatywność uczniów Gimnazjum nr 7 w Koszalinie”.
Na zajęciach uczniowie z klas trzecich pracowali nad zadaniami z matematyki, fizyki, biologii, chemii. Były to  zupełnie inne zadania niż te, z którymi mieli do czynienia na lekcjach. Uczniowie uczyli się dostrzegać   zjawiska, które w niekonwencjonalny sposób ukazują zadania matematyczne, biologiczne, chemiczne i fizyczne. Wszystkie zadania przedstawiali za pomocą fotografii.  Zajęcia przygotowały i prowadziły panie Agnieszka Dybza-Zienowicz i Marzena Niechajczyk. W najbliższym czasie
pokażemy efekty ich pracy na stronie internetowej i wystawie fotograficznej w szkole.

Zobaczcie zdjęcia – Picasso