Zdrowo Najedzeni – Jak głosować w Tesco

UWAGA!!!!!

Jak głosować – w 3 prostych krokach:

 

1. Zarejestruj konto. Żeby głosować, trzeba mieć założone konto na stronie www.tescodlaszkol.pl i być do niego zalogowanym. Rejestracja konta jest prosta: wystarczy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, datę urodzenia i wybrany ‘nick’, czyli nazwę lub pseudonim, pod jakim będziecie widoczni na stronie. Kto ma mniej niż 18 lat, musi oczywiście potwierdzić, że ma zgodę rodziców! Po założeniu konta na podany adres e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym – dopiero po jego kliknięciu można ustawić hasło do konta, pamiętając, żeby miało przynajmniej 8 znaków i zawierało co najmniej 1 cyfrę.

2. Zaloguj się.  Jeśli macie już gotowe konto i hasło, zalogujcie się na stronie. W prawym górnym rogu strony znajdziecie link do swojego profilu, na którym wyświetlany będzie nasz film, który oczywiście dodacie do ulubionych, żeby zawsze je móc łatwo znaleźć  – głos na te filmiki będzie można oddawać każdego dnia w czasie trwania głosowania.

3. Codziennie oddaj głos na nasz filmik!!!:)