Siatkarze na podium

W dniu 22 listopad 2012r  odbył się I Turniej o Puchar Prezesa Zachodniopomorskiego LZS, Starosty Koszalińskiego i Dyrektora szkoły w Boninie. Nasi chłopcy z klasy IIIc  zajęli III miejsce przegrywając tylko jeden mecz z Technikum z Bonina (jak się później okazało  ze zwycięzcą Turnieju).

W zawodach uczestniczyło 6 zespołów: Gimnazjum 7 i  Gimnazjum Katolickie z Koszalina , Gimnazjum z Mścic, Gimnazjum z Manowa, Technikum z Bonina, Gimnazjum z Bobolic.

Najlepszym „przyjmującym”  Turnieju został Dominik Rybiński.

Pierwszy mecz z Gimnazjum Katolickim wygraliśmy po wyrównanej walce 2:1. Drugi mecz z Boninem przegraliśmy 0:2 (  należy jednak pamiętać , że był to przeciwnik bardziej doświadczony od naszych chłopców.)  W walce o III miejsce graliśmy z Gimnazjum z Manowa z którym wygraliśmy „gładko” 2:0.

Trenerem naszych siatkarzy jest Paweł Szot.     GRATULACJE

Zapraszamy do galerii