V Powiatowy Konkurs Informatyczny

V Powiatowy Konkurs Informatyczny, którego celem jest popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród młodzieży oraz kreowanie młodych talentów w tej dziedzinie.

Konkurs składa się z dwóch etapów i jest bezpłatny:

I etap konkursu – wewnątrzszkolny zorganizuje szkoła, która spośród uczniów wyłoni jednego ucznia, który weźmie udział w II etapie.

Termin I etapu 24.01.2013 r.

Do udziału w konkursie może przystąpić każdy uczeń Gimnazjum nr 7 im Konstytucji 3 Maja w Koszalinie

Zapisy należy dokonać u Pana Parysa Trojana – koordynator do dnia 21.01.2013 r. o godz 10.50 (czwartek)

II etap konkursu – odbędzie się  w Szczecinku. Etap ten będzie się składał z części teoretycznej, z której do ścisłego finału przejdzie 15 najlepszych uczestników.

Zapraszam wszystkich chętnych, nie zastanawiajcie się zbyt długo, aby nie umknął wam konkurs.