Mikołajkowym Turnieju Scrabblistów

W piątek 14 grudnia sala nr 31 pękała w szwach za sprawą miłośników gry słownej – scrabble. Wzięli oni udział w Mikołajkowym Turnieju Scrabblistów.

Do rywalizacji przystąpiło 48 uczniów z różnych klas. Po przywitaniu uczestników przez organizatorki ( panią M. Funke i panią K. Szymańską) oraz przypomnieniu podstawowych zasad gry rozpoczęły się rozgrywki. Scrabbliści łamali sobie głowy, chcąc zdobyć jak najwięcej punktów i zająć pierwsze miejsce. Najlepsi okazali się: Dominik Sala z kl. III e, Natalia Pierzyniak z kl. III b oraz Damian Kowalski z kl. II c. Wszystkim gratulujemy i zapraszamy na piątkowe spotkania koła scrabble ” Sowa” działającego w ramach ogólnopolskiego programu ” Scrabble w szkole”.