Szkolny konkurs „Mam Talent”

04.01.2013r. w naszym Gimnazjum odbyła się III Edycja Szkolnego Konkursu „Mam Talent”. W konkursie wzięło udział 23 uczestników z klas I,II,III. Młodzież naszej szkoły zaprezentowała swoje talenty w muzyce, wokalu, umiejętnościach sportowych, tańcu, układaniu kostki Rubika oraz w aktorstwie. Mimo ogromnego stresu każdy z uczestników poradził sobie w wyśmienity sposób. Nie da się ukryć, że wyłonienie zwycięzcy wśród talentów naszej szkoły było trudnym zadaniem. Po dyskusji przedstawicieli jury ogłoszony został oczekiwany werdykt.

Trzecie miejsce w konkursie zajęli ex aequo duet Stefania Pavlas, Weronika Bolek oraz tercet Mateusz Korbus, Kamil Bazyli, Michał Kowalski.

Drugie miejsce należało do Natana Mazura.

Największą liczbę głosów, uznanie jurorów i 1 miejsce w szkolnym „Mam talent” zdobyła Aleksandra Szulc, która tym samym zapewniła sobie awans do kolejnego etapu.

Zapraszamy do galerii