Nowy konkurs informatyczny – Informatyk na 6

Dnia 26 lutego 2013r. (wtorek) w szkolnej pracowni informatycznej odbędzie się konkurs dla chętnych uczniów Gimnazjum nr 7.
Do konkursu może zgłosić się każdy, kto chciałbym spróbować swoich sił w zakresie szeroko rozumianej wiedzy informatycznej. Zapisy u Pana Parysa Trojana.

Organizatorem konkursu „Informatyk na 6″  jest Gimnazjum nr 6 w Koszalinie.

Termin zgłoszenia mija 25 lutego 2013r. (Poniedziałek).

W szkole odbędzie się I etap konkursu, polegający na rozwiązaniu testu. Spośród wszystkich osób biorących udział w konkursie wyłonionych zostanie  2 lub 3 zwycięzców (decyzja organizatora), którzy będą reprezentowali szkołę w dalszych zmaganiach.

II etap konkursu ( finał) odbędzie się w siedzibie organizatorów konkursu – Gimnazjum nr 6 w Koszalinie. Tu na uczestników czeka jeszcze test wyboru i najlepszych 10 awansuje do ścisłego finału, w którym trzeba będzie wykazać się już nie wiedzą teoretyczną, ale umiejętnością pracy z komputerem. Na zwycięzców czekają nagrody ufundowane przez sponsorów.

Terminy:

1. Termin zgłoszenia do 25 lutego 2013r. (Poniedziałek).
  2. I etap – przeprowadzany w szkołach     25 lutego 2013
  3. Ogłoszenie wyników listy osób zakwalifikowanych do II etapu na stronie www.gimnazjum6.koszalin.pl  oraz  www.gimnazjum7.koszalin.pl 4 marca 2013
  4. II etap konkursu     12 marca 2013
  5. Ogłoszenie wyników II etapu – listy laureatów konkursu i wręczenie nagród     12 marca 2013

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam.

Nauczyciel informatyki:  Parys Trojan

strona organizatora:        http://www.gimnazjum6.koszalin.pl/1112/konkurs_inf_na6.html