Dzień otwarty w Gimnazjum nr 7

Dnia 7 marca 2013r w naszej szkole gościliśmy przyszłych uczniów klas pierwszych wraz z ich rodzicami. Pani dyrektor Urszula Monkiewicz przedstawiła szeroką ofertę naszej szkoły (jednozmianowość, pracę metodami aktywnymi, wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, szeroki wybór programów innowacyjnych, wymianę międzynarodową ze szkołami z: Niemiec, Portugalii, Holandii, Grecji i Turcji, projekty finansowane z Unii Europejskiej, tradycje szkoły, imprezy cykliczne, wybór zajęć artystycznych, bogatą
ofertę zajęć dodatkowych oraz miłą i przyjazną atmosferę szkoły). W obecnym roku szkolnym 2013/2014 planujemy otwarcie pięciu klas pierwszych: A) sportowa, B) filmowo – dziennikarska, C) językowa, D) informatyczno – fotograficzna, E) fotograficzno – artystyczna. Serdecznie zapraszamy. Zapraszamy do galerii