Informatyk na 6 roztrzygnięty

Dnia 12 marca 2012r. uczniowie Gimnazjum nr 7, pod opieką p. Parysa Trojana,  wzięli udział w II etapie konkursu informatycznego „Informatyk na 6” organizowanego przez Gimnazjum nr 6 w Koszalinie. Uczniami,  którzy we wcześniejszych eliminacjach szkolnych okazali się najlepsi i mieli okazję wziąć udział w dalszych zmaganiach byli: Adam Litwin, Bartosz Ostrowski, Marcin Filiński . Wszyscy są uczniami klas drugich.  Adam Litwin zaprezentował poziom, który  pozwolił mu dostać się do pierwszej dziesiątki .

Niestety w finale nie udało mu się osiągnąć większych sukcesów, ale i tak serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Konkurs został przeprowadzony na bardzo wysokim, niemal ponadgimnazjalnym poziomie, lokata w pierwszej dziesiątce uczestników jest bardzo dużym wyróżnieniem. Gratulacje!