Mam Talent

Dnia 8.03.2013r w naszej szkole po raz trzeci Samorząd Uczniowski Gimnazjum nr 7 wraz z opiekunami p. A. Chęcińską i p. A. Pasternak zorganizowali dla wszystkich szkół gimnazjalnych nie tylko z terenu Koszalina konkurs „Mam Talent”. Wśród wielu uczestników byli ci, co śpiewali, tańczyli, grali na instrumentach oraz przedstawiali sztukę. Po burzliwych obradach jury pierwsze miejsce przyznało śpiewającej Katarzynie Pawlak z Gimnazjum w Mścicach. Drugie miejsce zajął tańczący Szymon Chać z
Gimnazjum nr 2, a trzecie miejsce perkusista Natan Mazur z Gimnazjum nr 7. Były też trzy wyróżnienia: dla duetu Andżelika Gawor i Bartosz Piechocki oraz dla Emilii Mroczkowskiej i Fabiana Gargantiniego. Podczas konkursu gościnnie wystąpił zespół z Centrum Tańca Top Toys grupa NNS – młodzież, a także śpiewająca Alicja Woźniak. Zapraszamy do galerii oraz do artykułu Głosu Koszalińskiego wraz z filmikiem.