Gimnazjada 2013

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI SPORTOWE

10 kwietnia w Koszalinie odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe w ramach Gimnazjady.

W tym roku aż dwoje uczniów z naszej szkoły dostało się na Wojewódzką Gimnazjadę w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Wielkie gratulacje należą się ubiegłorocznej laureatce tych biegów – Anicie Omańskiej oraz Szymonowi Pawłowskiemu z klasy Ic.

Oboje awansowali z 5 miejsca w Koszalinie a w finale -które odbyły się w Gryfinie- Anita zajęła 42 miejsce na 80 uczestniczek a Szymon 31miejsce  na 85 uczestników.

Należy w tym miejscu dodać , iż Anita w Gryfinie okazała się być najlepszą z dziewcząt z Koszalina a Szymon  „pierwszak” pokonał 54 starszych zawodników z całego województwa . Daje to nadzieję na osiąganie przez niego doskonałych wyników w biegach średnich i długich.

Drugim wydarzeniem były eliminacje w  piłkarskim turnieju Coca Coli. Startowały nasze dwie reprezentacje. Nasi chłopcy okazali się bezkonkurencyjni i  dostali się do  II etapu turnieju , który będzie rozegrany w piątek, 26.04.2013 w Połczynie. Trzymamy kciuki.

Dziewczęta, mimo że przegrały  rozegrały naprawdę dobre mecze i mam nadzieję na sukcesy w następnym roku w piłce nożnej dziewcząt.

Trzecim wydarzeniem był Turniej o Puchar Dyrektora „Bronka”w piłce siatkowej chłopców. Nasi siatkarze zajęli doskonałe III miejsce.

GRATULACJE