Ekipa Winiar

W konkursie Winiary „Żyj smacznie i zdrowo” klasa 2a z naszego gimnazjum  wygrała tablicę multimedialną . Z tej okazji 9 maja ekipa Winiar odwiedziła nas, by uroczyście wręczyć wygraną. Od samego początku ichj wizyty w Koszalinie uczniowie pokazali, że zasady „Żyj smacznie i zdrowo” są im bardzo bliskie. Podczas quizu dietetycznego gimnazjaliści obecni na wydarzeniu mogli się częstować przygotowanymi przez zwycięską klasę zdrowymi przekąskami – owocami oraz marchewkami.  Na warsztatach tanecznych z gwiazdą programu You Can Dance – Klaudią „Jadźką” Korubą, pokazali, że wiedzą, iż ruch jest podstawą zdrowego stylu życia. A ile było przy tym śmiechu i zabawy! W uroczystości oprócz przedstawicieli uczniów oraz grona pedagogicznego obecni byli: pan Krzysztof Stobiecki – dyrektor Wydziału Edukacji UM w Koszalinie oraz przedstawiciele lokalnych mediów – TV MAX oraz Radio ESKA.

Zapraszamy do galerii