Foto Day na Politechnice

Grupa uczniów naszej szkoły zajmująca się fotografią  została zaproszona na Politechnikę Koszalińską do udziału w zajęciach ze studentami. Gimnazjaliści wraz ze studentami pracowali w ramach projektu fotograficznego „Foto Day Gimnazjalista – Student”. Młodzież pod opieką p. dr Joanny Augustyniak (Politechnika Koszalińska, Instytut Technologii i Edukacji) oraz Agnieszki Dybzy-Zienowicz i Marzeny Niechajczyk miała wykład, prezentacje multimedialną i zajęcia praktyczne z fotografii. Tematem była
fotografia portretowa i fotografia architektury.

Już wkrótce na Politechnice Koszalińskiej odbędzie się wystawa fotograficzna relacjonująca to wydarzenie. Dziś zapraszamy do obejrzenia tylko kilku zdjęć z dnia gdy gimnazjaliści i studenci współpracowali tworząc przepiękne fotografie. Politechnika

Zapraszamy do galerii