DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY

ZAWODY REJONOWE

W piątek na zawodach rejonowych w tenisa stołowego nasi zawodnicy zajęli III miejsce. Niestety mamy mały niedosyt, bo od wejścia do finału wojewódzkiego dzieliły nas tylko 2 punkty po 5-setowym meczu.

Chłopcy gładko wygrali 3:0 z Manowem i po małych problemach ze Sławoborzem 3:1. W półfinale spotkaliśmy się z Białogardem gdzie niestety przegraliśmy finał 2:3 i to pozwoliło nam grać tylko o III miejsce.

W tym pojedynku okazaliśmy się bezbłędni i wygraliśmy 3:0 ze Sławoborzem.

Mimo tego niedosytu musimy pochwalić chłopaków, bo były to pierwsze w historii szkoły zawody rejonowe w kategorii chłopców. Nasi uczniowie wykazali się wielkim sercem do walki i wielkimi umiejętnościami technicznymi.

SKŁAD ZESPOŁU

1.Kacper Czapski-  kl. IIIa

2.Grzegorz Bilecki – kl. IIc

3.Kamil Bazyl – kl. IIc

                                    GRATULACJE

Zapraszamy do galerii