Finał konkursu informatyk na 6

Dnia 11 marca 20114 r. uczniowie Gimnazjum nr 7, pod opieką p. Parysa Trojana,  wzięli udział w II etapie konkursu informatycznego „Informatyk na 6” organizowanego przez Gimnazjum nr 6 w Koszalinie. Uczniami,  którzy we wcześniejszych eliminacjach szkolnych okazali się najlepsi i mieli okazję wziąć udział w dalszych zmaganiach byli: Nikola Kacprzak klasa III, Kacper Bartecki klasa I i Michał Falborski klasa I.  Michał Falborski zaprezentował poziom, który  pozwolił mu dostać się do pierwszej dziesiątki .

Niestety w finale nie udało mu się osiągnąć większych sukcesów, ale i tak serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Konkurs został przeprowadzony na bardzo wysokim, niemal ponadgimnazjalnym poziomie, lokata w pierwszej dziesiątce uczestników jest bardzo dużym wyróżnieniem. Gratulacje!