Połowinki II klas

Dnia 13 lutego 2014 roku odbyły się połowinki, które podsumowały połowę pracy obecnych drugich klas. Zabawa zaczęła się o 1800 w Kosmosie. Rozpoczęliśmy połowinki od rozerwania liny i sprawdzenia czy wychowawcy są przygotowani na kolejne półtora roku nauczania swoich podopiecznych poprzez szczery uśmiech po zjedzeniu cytryny. Później zaczęła się impreza. Wszyscy się świetnie bawili. Każdy wyglądał pięknie i choć byli zmęczeniu to i tak parkiet był zapełniony naszymi imprezowiczami. Odbyły się dwa konkursy. Po raz pierwszy wprowadziliśmy tradycję wyboru Króla i Królowej parkietu. Gratulujemy Królowi- Mateuszowi Korbusowi {IIc} i Kindze Czekaj {IIb} – naszej Królowej. Nasza para dostała nagrodę i zadaniem ich było zatańczyć ostatni taniec. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy wszystkim uczniom, aby mile i sympatycznie wspominali ten dzień.

SU