XV URODZINY NASZEGO GIMNAZJUM

 W tym roku Święto Szkoły zbiegło się z piętnastymi urodzinami naszego gimnazjum. Uroczystość odbyła się 16 maja. Swoją obecnością zaszczycili nas liczni goście: władze miasta, dyrektorzy szkół i przyjaciele szkoły. W naszym święcie wzięli także udział nauczyciele i uczniowie z Portugalii, Grecji i Holandii, którzy przybyli do Koszalina w ramach projektu Socrates Comenius. Goście mogli poznać utalentowaną młodzież rozwijającą swoje pasje w naszym gimnazjum. Obejrzeli filmy ” Fotoklatka” , „Happy”, oklaskiwali wspinaczkę A. Kmity, grę N. Mazura na perkusji i pokaz iluzjonisty – B. Ostrowskiego. Uroczystość uświetnił także taniec z flagami i występ chóru, z którym zaśpiewali wszyscy nauczyciele naszej szkoły. Serdeczne życzenia i ciepłe słowa były najlepszym prezentem urodzinowym. Zapraszamy do fotorelacji.