Mistrzostwa Koszalina W Lekkoatletyce 2014

20 maja odbyły się zawody powiatowe w lekkiej atletyce. Nie zawiedli nasi faworyci: Kinga Cyparska z II e w skoku wzwyż i Szymon Pawłowski z IIc w biegu na 1000m. Podobnie jak rok temu zwyciężyli w Koszalinie i 4 czerwca jadą na Finały Wojewódzkie do Białogardu.

Zaledwie o 3cm -Krystian Sławski -przegrał złoto w skoku w dal ze świetnym wynikiem 5.75m.

Znakomicie sprawili się nasi debiutanci; Kinga Staniszewska z IIa w skoku wzwyż i Bartek Ostrowski z III a w skoku w dal zajmując III miejsce. Od pierwszej klasy Milena Gliszczyńska reprezentowała naszą szkołę w skoku w dal. Wreszcie po trzech latach udało jej się zdobyć brązowy medal.

Godny podkreślenia jest również występ Daniela Harasima z IIa w skoku wzwyż, który zajął IV miejsce, ale wynik 1.65 m pozwala mieć nadzieje na medal w następnym roku.

Gratulacje  dla wszystkich zawodników