Uczniowie naszego gimnazjum sprawni jak żołnierze !

p1210829Miniony tydzień zakończył się ogromnym sukcesem naszych reprezentantów na finałach wojewódzkich zawodów SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE 2014. Podczas dwóch dni zmagań uczniowie sprawdzali się w takich konkurencjach jak strzelanie, rzut granatem do celu, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej, bieg na orientację oraz tor sprawnościowy.

Czas poświęcony na przygotowania nie poszedł na marne.Chłopcy w składzie: Aleksy Modliński, Bartosz Ostrowski i Dawid Górczyński zwyciężyli klasyfikację drużynową w kategorii gimnazjów. Bartosz Ostrowski swoimi wynikami zapewnił sobie także drugie miejsce w klasyfikacji indywidualnej.

Dziewczęta wystartowały w składzie: Victoria Kasztelan, Natalia Talarowska Paulina Górczyńska i zajęły drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej w kategorii gimnazjów. Dodatkowo Victoria Kasztelan była najlepsza ze wszystkich startujących gimnazjalistek i zwyciężyła w klasyfikacji indywidualnej!!!

Walka w tegorocznych zawodach była bardzo wyrównana, tym bardziej cieszą wysokie lokaty uzyskame przez nasze drużyny. Gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą atmosferę podczas rywalizacji :) Zapraszamy do fotorelacji z zawodów :)