Warsztaty teatralne

warsztaty-5Uczniowie klasy II e wzięli udział w wyjątkowym przedsięwzięciu – w organizowanych już po raz piąty w naszej szkole warsztatach teatralnych prowadzonych przez pana Mirosława Glinieckiego z Teatru STOP. Zajęcia rozpoczęły się od ćwiczeń dramowych, odgrywania scenek, wchodzenia w różne role i wymyślenia nazwy grupy teatralnej ( Teatr ANI MU MU ). Pan Gliniecki pracował z młodzieżą cztery dni i przygotował spektakl, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie z klasy II e. Publiczność życzliwa ( rodzice, rodzeństwo, koledzy, nauczyciele ) zaproszona 16.04 na występ świetnie się bawiła, oglądając m.in. pojedynek bokserów, turniej poetów, pogrzeb muchy i kibiców w barze. Pan Gliniecki odkrył wiele talentów, zmobilizował klasę do wspólnej pracy i pokazał, że zabawa w teatr rozwija.