Współpraca Politechniki Koszalińskiej i Gimnazjum nr 7

Dzisiaj odbyła się kolejna druga już wystawa prac fotograficznych studentów i gimnazjalistów w ramach projektu Photo Day: Student i Gimnazjalista. Spotkanie odbyło się na Politechnice Koszalińskiej. Głównym jego celem była integracja młodzieży studenckiej i gimnazjalnej przy wykorzystaniu fotografii. Byli z nami m.in. Pan Krzysztof Stobiecki – Dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Koszalinie, Pani Joanna Torbińska – inspektor UM w Koszalinie, Pan doktor Artur Wezgraj –
Kanclerz Politechniki Koszalińskiej oraz Pani doktor Agnieszka Hłobił – z-ca dyrektora ds. Kształcenia Politechniki Koszalińskiej. Byli też z nami nasi goście – nauczyciele i uczniowie z Grecji, Holandii i Portugalii, którzy przyjechali do Koszalina na zaproszenie Gimnazjum nr 7. Są to nauczyciele i uczniowie  przedstawiciele szkół, które współpracują z nami w ramach międzynarodowego projektu Sokrates  Comenius, Focus on Europe. Projekt również jest związany z
fotografią stąd ich obecność na tym spotkaniu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.