Zdrowo jesz-lepiej żyjesz

8 maja 2014r. odbył się Międzyszkolny Konkurs „Zdrowo jesz-lepiej żyjesz” pod patronatem Urzędu Miejskiego w Koszalinie. Nasza szkołę reprezentowały dziewczęta z klasy II e: Katarzyna Marciniak oraz Ola Szulc. Konkurs propagował wiedzę na temat prawidłowego odżywiania i zdrowego stylu życia. Zwycięstwa były przyznawane  indywidualnie i drużynowo. W teście składającym się z 30 pytań najlepszą okazała się nasza uczennica Katarzyna Marciniak, która w dogrywce jako jedyna  odpowiadała bezbłędnie. Następne miejsca podzieliły miedzy siebie uczennice z  Gimnazjum 5 i 11. W kategorii drużynowej poszło nam trochę gorzej, bo zajęliśmy V miejsce. Zwyciężył zespół z Gimnazjum 11. Należy również wspomnieć o II miejscu w konkursie –niespodzianka     za ułożenie czterowiersza na temat zdrowego stylu życia.

OGROMNE GRATULACJE DLA NASZYN DZIEWCZYN