Mistrzostwa szkoły we wspinaczce sportowej

mistrz_2227 maja 2014 odbyły sie drugie mistrzostwa szkoły we wspinaczce sportowej na czas „BIEG PO ŚCIANIE”. Kolejny raz zmagania były bardzo zacięte i trzymały w napięciu do samego końca. Impreza odbyła się dzięki ogromnemu wsparciu koszalińskich wspinaczy trenujących na co dzień w koszalińskiej Boulderowni oraz pełnemu zaangażowaniu nauczycieli WF oraz pani Marceli. Gośćmi specjalnymi była delegacja z zaprzyjaźnionego Gimnazjum Nr 1 w Białogardzie, którzy również posiadają ściankę wspinaczkową i popularyzują tę formę aktywności fizycznej wśród młodzieży. Może już w przyszłym roku szkolnym będziemy mogli sprawdzić swoje postępy we wspólnej rywalizacji. Główne nagrody, miesięczne karnety na koszalińską Boulderownię, za pierwsze miejsca bez podziału na kategorie wiekowe, tzw. open, wywalczyli: Paulina Górczyńska kl. ID i Natan Mazur klasa IIIA. Poniżej przedstawiamy zwycięzców poszczególnych kategorii:

kat. dziewcząt klas I:

1. Paulina Górczyńska ID

2. Paulina Hołda ID

3. Wiktoria Szczepaniak IB

 kat. chłopców klas I:

1. Daniel Drozdowski IA

2. Szymon Nabereźny 1B

3. Dawid Fornalczyk 1E

 kat. dziewcząt klas II:

1. Faustyna Miklaszewska IIA

2. Eliza Pressel IIE

3. Wiktoria Banaś IIA

 kat. chłopców klas II:

1. Michał Kolanek IIB

2. Łukasz Gębura IIC

3. Kamil Fronszczyk IIB

 kat. dziewcząt klas III:

1. Natalia Talarowska IIIC

2. Marta Peryga IIIC

3. Klaudia Jankowska IIIB

 kat. chłopców klas III:

1. Natan Mazur IIIA

2. Oskar Szejbach IIIA

3. Wojciech Kłodowski IIIC

 kat. OPEN dziewcząt:

1. Paulina Górczyńska ID

 kat. OPEN chłopców:

1. Natan Mazur IIIA

 Zapraszamy do galerii