Mistrzostwa szkoły we wspinaczce sportowej

mistrz_2227 maja 2014 odbyły sie drugie mistrzostwa szkoły we wspinaczce sportowej na czas „BIEG PO ŚCIANIE”. Kolejny raz zmagania były bardzo zacięte i trzymały w napięciu do samego końca. Impreza odbyła się dzięki ogromnemu wsparciu koszalińskich wspinaczy trenujących na co dzień w koszalińskiej Boulderowni oraz pełnemu zaangażowaniu nauczycieli WF oraz pani Marceli. Gośćmi specjalnymi była delegacja z zaprzyjaźnionego Gimnazjum Nr 1 w Białogardzie, którzy również posiadają ściankę wspinaczkową i popularyzują tę formę aktywności fizycznej wśród młodzieży. Może już w przyszłym roku szkolnym będziemy mogli sprawdzić swoje postępy we wspólnej rywalizacji. Główne nagrody, miesięczne karnety na koszalińską Boulderownię, za pierwsze miejsca bez podziału na kategorie wiekowe, tzw. open, wywalczyli: Paulina Górczyńska kl. ID i Natan Mazur klasa IIIA. Poniżej przedstawiamy zwycięzców poszczególnych kategorii:

kat. dziewcząt klas I:

1. Paulina Górczyńska ID