Wycieczka do Warszawy

SONY DSCW tym miesiącu a dokładnie od 7-9 czerwca grupy z Computer Collage wybrały się na wycieczkę, która kończyła projekt. Pierwszego dnia o godzinie 6: 00 wraz z opiekunami wyjechaliśmy w podróż. Na miejsce dojechaliśmy o 14:00. Pierwsze, co zrobiliśmy to poszliśmy na zakupy do ZŁOTYCH TARASÓW. Później pojechaliśmy na obiadokolację do SPORTS BAR & RESTAURANT. Gdy wszyscy się najedli pojechaliśmy do hotelu IBIS,  gdzie się zakwaterowaliśmy. Wieczorem poszliśmy się przejść nad Wisłę. Największą atrakcją był STADION NARODOWY, który podziwialiśmy z drugiego brzegu rzeki. Każdy robił zdjęcia na pamiątkę. Atmosfera była ekstra! Wróciliśmy do hotelu przed ciszą nocną.

Następnego dnia wybraliśmy się do CENTRUM NAUKI „KOPERNIK”  na cały dzień. Było ciekawie. Choć nas bardzo nogi bolały od chodzenia nie mogliśmy przestać bawić się i zarazem uczyć. W obserwatorium ok. 13: 00 mieliśmy obiad, po zjedzeniu mieliśmy jeszcze trochę czasu dla siebie. Popołudniem w PLANETARIUM oglądaliśmy film pt. „Na skrzydłach marzeń”. Był interesujący i wciągający. Po filmie mieliśmy obiadokolację tak jak poprzedniego dnia w tym samym barze. Później wybraliśmy się na starówkę. Po powrocie do hotelu  mieliśmy jeszcze trochę czasu dla siebie, dlatego postanowiliśmy posiedzieć u kolegów/koleżanek w pokojach i mile spędzić ostatni wieczór. Gdy nastała cisza nocna wszyscy wrócili do siebie i poszli spać.

Kolejnego dnia z rana zjedliśmy śniadanie na miejscu, spakowaliśmy się do autokarów i wymeldowaliśmy z hotelu. Około 10: 00 wyjechaliśmy do Koszalina. Każdy z nas mile wspomina trzydniową wycieczkę, która bardzo nas do siebie zbliżyła i długo oraz mile będziemy ją wspominać.

 Zapraszamy do galerii zdjęć