DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY

11 grudnia nasi uczniowie zostali mistrzami Koszalina w Drużynowym Tenisie Stołowym. Od lat jesteśmy w czołówce gimnazjów w tej dyscyplinie sportu, ale to jest dopiero drugie zwycięstwo w kategorii chłopców. W ubiegłym roku nasi tenisiści zakończyli Gimnazjadę na III miejscu w rejonie. Jak się sprawi obecna ekipa? Zobaczymy w lutym, kiedy zaczną się „rejony”.

Dwa pierwsze mecze z Gim5 i Gim 6 wygraliśmy bez straty seta. W finale spotkaliśmy bardzo silnego przeciwnika – Gim 9. Po remisie w grach pojedynczych, o zwycięstwie miała decydować gra podwójna. Wygraliśmy debel 3:1 i w końcowym efekcie cały mecz  3:2.

Obie drużyny pokazały świetny tenis, z mnóstwem długich i trudnych wymian, lecz to nasi chłopcy okazali się najlepsi w Koszalinie

Skład naszej drużyny:

  1. Bilecki Grześ kl. III c
  2. Kopczyński Mateusz kl. III c
  3. Urbański Sebastian kl. I d

Nadmienić również należy o występie naszych dziewczyn, które w składzie Staniszewska Kinga i Banaś Wiktoria (obie z III a) zdobyły IV miejsce.

OGROMNE GRATULACJE I CZEKAMY NA WIĘCEJ