GIMNAZJADA W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

p1240802Dnia 28 listopada i 1 grudnia nasi uczniowie grali o Mistrzostwo Koszalina w p. ręcznej. Znaleźliśmy się w grupie z Gim 11 II, Gim 3 oraz Gim 9. Należy pamiętać, że Gim9 i 11 mają klasy sportowe o profilu p. ręcznej.

Po zaciętym pojedynku z Gim 11 II (przegraliśmy ten mecz jedna bramką 10:11)  naszą szansę upatrywaliśmy w meczu z Gim 3. Prowadziliśmy bardzo długo. Na minutę przed końcem meczu było 4:2 dla nas. I wtedy popełniliśmy dwa faule ukarane karnym i rzutem z miejsca, które doprowadziły do remisu 4:4.  Aby wyjść z grupy wystarczyło nie przegrać z Gim 9 więcej niż 16 bramkami ( Gim 3 przegrało z Gim 9 szesnastoma bramkami). My również przegraliśmy, ale tylko dziewięcioma bramkami.

W półfinale pokazaliśmy „lwi pazur”, ale to niestety nie pozwoliło nam wygrać żadnego meczu. Ostatecznie zajęliśmy IV miejsce co jest najlepszym wynikiem naszej szkoły w tej dyscyplinie sportu.

Wyniki meczów finałowych:

Gim 7 : Gim 11 I – 13:15