3 x I

NataliaPod patronatem Politechniki Koszalińskiej odbyła się kolejna – po reaktywacji – edycja organizowanego przez koszaliński Computer College  konkursu informatycznego dla gimnazjalistów z Koszalina oraz z powiatu koszalińskiego pod hasłem „3 x I: informatyka, informacja, infostrada” 14 marca 2015 r.

W konkursie wzięło udział 24 uczniów. W tym i trójka naszych uczniów po eliminacjach szkolnych, Paczkowska Natalia, Nikoleta Kiepiela i Bartecki Kacper  pod opieką nauczyciela informatyki Parysa Trojana.  Maksymalna liczba uzyskanych punktów mogła wynieść 58. Nagrodą główną był tablet dla ucznia oraz projektor multimedialny dla szkoły, której reprezentant uzyskał największą liczbę punktów. Nagrody zostały ufundowane przez CC i PK. Pierwsze i drugie miejsce uzyskali uczniowie z Gimnazjum nr 11 w Koszalinie, 47 i 41 punktów a miejsce trzecie 33 punkty uczeń  z Zespołu Szkół nr 11 w Koszalinie.

Gratulacje dla naszych uczestników za odwagę i chęci udziału w tak prestiżowym konkursie. Obejrzyjcie filmik -relacja z konkursu.