VIII turniej koszykówki chłopców

turniej7

W dniu 17 marca 2015 roku na sali gimnastycznej Zespołu Szkół CKR w Boninie odbył się VIII turniej koszykówki chłopców dla szkół gimnazjalnych o Puchar Prezesa Zachodniopomorskiego Zrzeszenia LZS, Starosty Koszalińskiego i Dyrektora Szkoły. 

Po wygranym meczu z Gim 4, zagraliśmy z gospodarzami (Mistrzami Turnieju).Starsi i bardziej rośli przeciwnicy pokonali nas 5 koszami. Pozostał nam już tylko mecz o III miejsce z Gim 6. Po bardzo zaciętym pojedynku przegraliśmy 3 koszami.

I miejsce zdobyła drużyna gospodarzy Zespół Szkół CKR Bonin opiekun: 
Bożena Konczak
II miejsce zdobyło gimnazjum nr 5 opiekun : Piotr Czarnota
III miejsce zajęło gimnazjum nr 6 Koszalin opiekun: Robert Krawczyk
IV miejsce zajęło gimnazjum nr 7 Koszalin opiekun : Elżbieta Bigda

Dodatkowym bonusem było uznanie Patryka Burczaka najlepszym obrońcą turnieju. Skład zespołu:

  • III c- Burczak Patryk, Hoppe Aleks, Rutkowski Michał, Szczepanik Kacper
  • II a – Gliszczyński Szymon
  • II b- Grosiak Adam, Patrzek Sebastian, Pieprzka Kacper
  • II c – Lerka Kacper, Malinowski Paweł
  • II e – Skiba Maciej
  • I d – Urbański Sebastian

                         Galeria