WOJEWÓDZKI TENIS STOŁOWY

tenis 1

13 kwietnia odbył się Wojewódzki Finał Gimnazjady w Drużynowym Tenisie Stołowym. Pierwszy raz nasi tenisiści zakwalifikowali się tak wysoko.

tenis 2Pierwszy mecz graliśmy z Chojną i niestety przegraliśmy 1:3. Ta porażka spowodowała ,że mogliśmy już grać tylko o III miejsce. Trafiliśmy na Pełczyce i wygraliśmy 3:1. Aby grać o medal musieliśmy wygrać z Reptowem. Przeciwnik był do pokonania, jednak chłopaki popełniali zbyt dużo błędów i w efekcie to Reptowo zagrało o medal.

To były naprawdę trudne i długie mecze i nie było słabych rywali. Nasi uczniowie dali z siebie wszystko –  za to jesteśmy im ogromnie wdzięczni- niestety zabrakło odrobiny szczęścia. Od teraz ,aby wejść do historii naszego szkolnego tenisa trzeba zdobyć minimum IV miejsce w województwie, bo zespół w składzie:

-Grzegorz Bilecki-III c

-Mateusz Kopczyński – IIIc

-Sebastian Urbański – Id

zdobył doskonałe V miejsce i obecnie to oni są  najlepsi  od 16 lat.

GRATULACJE I PODZIĘKOWANIA