Konkurs wiedzy o zdrowym odżywianiu

dr7 maja w Gim 6 odbył się, pod patronatem Urzędu Miasta, konkurs wiedzy o zdrowym odżywianiu. Rywalizacja pomiędzy wszystkimi gimnazjami polegała na napisaniu testu, zrobieniu plakatu, odróżnianiu roślin strączkowych i przypraw, rozwiązaniu krzyżówki  oraz utworzeniu piramidy żywieniowej.

Świetny wynik uzyskały nasze uczennice, zajmując II miejsce w teście indywidualnym (Katarzyna Marciniak z III e ) oraz II miejsce zespołowo w całym konkursie (Katarzyna Marciniak i Aleksandra Szulc z III e).2

Obie dziewczyny dostały nagrody i dyplomy  ufundowane przez Urząd Miasta.

INDYWIDUALNIE

1m-Gim 6

2m -Gim 7

3m- Gim 6

ZESPOŁOWO                                                 Zapraszamy do galerii

1m –Gim 6

2m –Gim 7

3m – Gim 2

4m – Gim 3

4m –Gim 5

6m –Gim 4

7m –Gim 9

8m – Gim 1

9m – Gim 11

SERDECZNE GRATULACJE