Wybory do Samorządu Szkolnego

dsc_0818W naszej szkole odbyły się uzupełniające wybory do Samorządu Szkolnego Gimnazjum nr 7 w Koszalinie. Opiekunem samorządu jest p. Alina Chęcińska. Młodzież bardzo chętnie wzięła czynny udział w wyborach. Były przemówienia, pokazy, plakaty i głosowanie na tych, którzy wzbudzają szacunek i uznanie. Zobaczcie sami, kto się dostał do samorządu.

Reprezentacja Samorządu Uczniowskiego, czyli szkolni liderzy są bardzo ważną grupą, mającą wpływ na to jak wygląda szkolne życie. By zatem wybrać odpowiednie osoby do tej grupy, ważne jest przeprowadzenie wyborów.
Do tej pory należeli do niego:
– Daria Jaskuła kl.IIIc (przewodnicząca)
– Patrycja Kasprowicz kl.IIIb (zastępca)
– Weronika Guzik kl.IIIb (zastępca)
– Sandra Rybicka kl.IIIb
– Mateusz Korbus kl. IIIa
– Marcin Michalski kl.IIa
- Ewa Szewczyk kl.IIb
– Adam Szada-Borzyszkowski kl.IIb

Wybory do SU odbyły się 30.09.2015r. (środa). Zgłosiło się 13 osób. Każdy z kandydatów przedstawił swoje propozycje oraz odpowiadał na zadane pytania. Do reprezentacji naszej grupy dołączyli:
– Szymon Tadla kl.IIa (39 głosów)
– Filip Bieliński kl.Ic  (38 gł)
– Kacper Markowski kl.Ia (34 gł)
– Estera Szklarczyk kl.IIb (30 gł)
– Klaudia Woźniakiewicz kl.Ia (28 gł)
– Julia Koślak kl.Ic (27 gł)
– Anika Łozińśka kl.Ic (25 gł)

Galeria