Konkurs rozstrzygnięty

dsc04988Dobiegł końca konkurs plastyczny z języka niemieckiego na najciekawszy kolaż na temat: „Deutschland – Wie nehme ich unsere westlichen Nachbarn wahr?” / „Niemcy – Jak postrzegam naszych zachodnich sąsiadów”.

Celem konkursu było przede wszystkim pogłębienie wiedzy krajoznawczej i kulturoznawczej o Niemczech naszych najbliższych zachodnich sąsiadach, rozwinięcie zainteresowań twórczych/plastycznych, które prowadzą często do powstawania ciekawych prac, a także nauka empatii i tolerancji wobec innej narodowości, kultury czy tradycji.

Do konkursu zostało zgłoszonych 12 bardzo oryginalnych i niepowtarzalnych prac uczniów z klas III naszego gimnazjum.

Wszystkim uczestnikom pragnę podziękować za trud włożony w wykonanie prac i czas poświęcony na wykonanie kolaży.

ZWYCIĘZCAMI zostali:

  1. Daria Jaskuła IIIc
  2. Wiktoria Duśko IIId
  3. M. Diaków i A. Wronkowska IIId

GRATULUJEMY!!!

Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 23.11.2015r. (poniedziałek)

Marta Markowska-Staruch                                                                               Galeria