Tego jeszcze nie było!!!

Schowek01W miniony czwartek tj. 28 października br. w  sali judo (s.11) Gimnazjum nr 7 w Koszalinie czyli szkolnym  „Dojo”  odbyło się sympatyczne spotkanie z właścicielami firmy Quest sp z o.o. z Bielska-Białej , przedstawiciele „Green Hill Polska”, z uczniami klasy 1c. Goście z Bielska przyjechali do nas aby nam wręczyć sprzęt sportowy tej marki  w postaci judog.

Od czwartku każdy uczeń tej sportowej klasy może na cały rok szkolny otrzymać niezbędny sprzęt sportowy do nauki  teorii  judo i doskonalenia  umiejętności  technicznych.

Odbyła się sesja fotograficzna z udziałem profesjonalnego fotografa oraz wręczenie nagród indywidualnych.Schowek02

W spotkaniu uczestniczyli wszyscy uczniowie kl. 1c ze swoim wychowawcą Aliną Chęcińską, przedstawiciele  firmy Green Hill Polska, pani dyrektor Urszula Monkiewicz oraz wiceprezes i jednocześnie trener Klubu Judo „Samuraj” Koszalin, pan  Andrzej Adamski.

Opracował:  Ryszard Szafirowicz              Koszalin. 2 listopada 2015 r.