Rozumiem co czytam

dsc02512Dnia 18 lutego 2016r. odbył się w bibliotece szkolnej konkurs czytelniczy „Rozumiem to, co czytam. Siła wyobraźni”, który zorganizowała polonistka Paulina Preckajło. Podczas konkursu Pani Dyrektor Urszula Monkiewicz pogratulowała uczestnikom aktywności czytelniczej, która rozwija wyobraźnię i wzbogaca słownictwo. Aby przystąpić do konkursu należało przeczytać „Niezgodną” – powieść bardzo poczytną wśród młodzieży, którą napisała Veronica Roth.

Do konkursu przystąpili uczniowie z klas pierwszych, drugich i trzecich, którzy z zapałem rozpoczęli rozwiązywanie krzyżówki dotyczącej wspomnianej powieści. Młodzież otrzymała słodki upominek, pochwały i oceny z języka polskiego.

Najlepsi uczniowie:
Oliwier Niechajczyk  kl. ID – I miejsce,
Dawid Stankiewicz kl. IIIC – II miejsce i Klaudia Woźniakiewicz kl. IA – II miejsce ex aequo,
Krystian Jarosz kl. ID – III miejsce.

Uczniowie otrzymają nagrody książkowe.
Gratulujemy i zachęcamy do czytania książek, które czynią życie każdego człowieka ciekawszym.                                         Paulina Preckajło                      mini galeria.