Szkolna koszykówka

2 dNa przełomie marca i kwietnia zostały rozegrane Mistrzostwa Szkoły Trójek Koszykarskich chłopców klas I ,II, III.

Zwycięzcy nie przegrali ani jednego meczu. Ich dominacja była bezdyskusyjna. Jednak nie oznacza to, że pozostałe zespoły grały słabo. 2×10 min gry jest bardzo wyczerpujące i klasy sportowe były przygotowane kondycyjnie do tych meczów.

3aNajbardziej widowiskowy mecz odbył się między klasami II a i II b. Wynik do końca meczu nie był pewny i dopiero trafiony rzut w ostatnich sekundach dał zwycięstwo klasie II a . Mecz zakończył się wynikiem 20:19

 

SKŁADY ZWYCIĘSKICH KLAS

I D                                      II D                                           III A

Piekacz Gracjan                  Akaczonek Ariel                          Matczak Przemysław

Szafulski Dawid                 Szymaniak Jakub                          Giez   Marcin

Komola Jakub                    Boguś Sebastian                            Górczyński Dawid

Grzebski Maciej                Kordek Marcin                               Gliszczyński Dawid

Kowalczyk Oskar

1d