Sprawni jak żołnierze

sprawni_3W dniach 19-20 maja 2016 odbył się finał wojewódzki zawodów sprawnościowo obronnych Sprawni Jak Żołnierze 2016. Uczestnicy rywalizowali w rzucie granatem do celu, strzelaniu w pozycji leżącej, pierwszej pomocy przedmedycznej, biegu na orientację w terenie oraz torze sprawnościowym. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie:

– Weronika Witek IIIA

– Paulina Górczyńska IIID

– Patrycja Kasprowicz IIIB

oraz drużyna chłopców w składzie:

– Dawid Górczyński IIIA

– Dominik Parafiniuk IIC

– Dawid Jaźwiński IIIE.

Poziom rywalizacji był bardzo wysoki a konkurencja wyrównana. Mimo to naszym uczniom udało się zająć wysokie lokaty wśród gimnazjów. Patrycja Kasprowicz zajęła w klasyfikacji indywidualnej III miejsce. W klasyfikacji dużynowej bezkonkurencyjna okazała się drużyna chłopców zajmując I miejsce. Gratulacje należą się wszystkim naszym uczniom. Już nie możemy doczekać się przyszłorocznej edycji. A jak było, możecie zobaczyć na załączonych zdjęciach :)

Zapraszamy do galerii