Wizyta

djeo_2W dniach 16-19.05.2016r. gościliśmy w naszej szkole uczniów i nauczycieli z zaprzyjaźnionej szkoły Ida-Ehre-Schule w Niemczech, w Bad Oldesloe. Przyjechali na zaproszenie p. Ryszarda Szafirowicza i wzięli udział w międzygimnazjalnym turnieju  piłki nożnej o puchar Dyrektora Gimnazjum nr 7 w Koszalinie.

Zanim rozpoczęły się rozgrywki w piłce nożnej (18.05.), dzień wcześniej uczniowie poznali szkołę uczestnicząc
w zajęciach z języka polskiego i geografii oraz w zajęciach sportowych (judo, ścianka wspinaczkowa, siatkówka).Wraz z polskimi partnerami zwiedzili miasto, byli w parku linowym oraz w parku wodnym.

Zwycięzcy Międzygimnazjalnego Turnieju Piłki Nożnej o puchar Dyrektora Gimnazjum nr 7

Miejsce I – drużyna niemiecka z Bad Oldesloe

Miejsce II – Gimnazjum nr 7, kl. 3a

Miejsce III – Gimnazjum nr 7, kl. 3e