ZDROWO JESZ-LEPIEJ ŻYJESZ

plakat11 maja w Gimnazjum 6 odbył się cykliczny konkurs-w ramach miejskiego programu-o zdrowym odżywianiu. Tematem przewodnim tegorocznej imprezy były ryby.

Forma konkursu

-rozwiązanie testu składającego się z 30 pytań

-konkursy –niespodzianki

-plakat pod hasłem „ryby mają głos”

Naszą szkołę reprezentowali: Patrycja Kasprowicz z III b i Dawid Stankiewicz z III c.

Jak zwykle był świetnie przygotowany stół ze zdrowymi potrawami, ciastami i owocami a przez cały czas trwania konkursu umilała nam czas kapela z Gimnazjum 6. Na koniec uroczystości było wręczenie nagród dla najlepszych 3 uczniów i najlepszej drużyny.

W tym roku okazali się nimi być uczniowie z Gim 6. Nasi uplasowali się na 6 miejscu ale różnica punktowa między szkołami była naprawdę niewielka. Ale czy zawsze trzeba wygrywać? Liczyła się dobra zabawa i zdobyta wiedza, bo właśnie temu służy konkurs -„poszerzaniu świadomości” o zdrowym odżywianiu.                         Mini galeria